Winnetou
Místa natáčení

Vrlika

Jedeme po dálnici A1 od Zadaru směr Šibenik. Sjedeme z dálnice A1 na silnici D33 v Šibeniku a pokračujeme dál po silnici směr Drniš. Přejedeme osadu Drniš a pokračujeme 25 km po silnici až dojedeme do Vrliky. Po příjezdu do Vrliky přejedeme na silnici č.1 a po nekolika set metrech odbočíme doprava a pokračujeme po silnici na Ježevič. Zde odbočíme doleva a jedeme dál až se nám po pravě straně ukáže hřbitov. Zaparkujeme zde a za hřbitovem se nachází několk míst z natáčení. Pak se vrátime k autu, vyjedeme na silnici aodbočíme doleva. Pokračujeme dál po této silnici asi 1 km a po levé straně se nachází polní cesta. Odbočíma na tuto polní cestu a pokračujeme dál po této polní cestě asi 1 km, která nás zavede kousek od místa, kde se natáčel Winnetou III. V těchto místech se natáčeli i další filmové záběry  s filmu Old Surehand.

Vrátime se k zaparkovanému autu a vracíme se polni cestě zpět na hlavní silnici. Odbočíme doleva a pokračujeme dál asi 1,5 km po této silnici. Po pravé straně se nám objeví velká skála, která je našim cílem. Zde zaparkujeme vozidlo a pěšky se vydáme k místum, kde se natáčel film Petrolejový princ.

Vrátime se k zaparkovanému vozidlu a pokračujeme dál po této silnici asi 5 km a přijedeme k dalšímu záběru, kde se natáčel Petrolový princ. Záchatný bod je cedule s nápisem Prekid Asfalta.

Pokračujeme dál po této silnici, která přechází z asfaltové cesty na šotolinovou cestu. Asi po 9 km přijiždíme k dalšímu místu natáčení Dabar.

RSS
Suho polje
Vinalic
Měsíční krajina
Dabar
Asfalta
Hacienda